Sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Elektronik Sigara İle Kısa Bir Sürede Sigarayı Bırakın

Sigara kullanan insanlar erken yaşlanma sorunu, kronik astım, kalp krizi, damar tıkanıklığı, kangren, akciğer kanseri, gırtlak kanseri, dudak kanseri, dişlerde, sakalda, bıyıkta, tırnakta, parmakta sararma gibi sorunlar ile karşılaşmaktadırlar. Bu Sıkıntılara yakalandıktan sonra artık geri dönüşünüz olmayacaktır..

Sigara kullanımı ile insanlar zamanla eski nefes alıp verme yeteneklerini yerine getirememektedirler. Bu sorunlarla karşılaşan bireyler uzmanlara başvurmaktadırlar. Uzmanlar yapılan incelemeler sonucunda bu sağlık sorununun sigara kullanımı ile baş gösterdiğini, bireyin sigarayı bırakmaz ise bu sağlık sorununun daha da ilerleyeceği dile getirmektedir. Belirli bir zaman geçtiği zaman bu problemler daha da ilerlemekte ve hatta insanların hayati tehlikeler ile karşılaşmalarına neden olmaktadır.   Fakat çoğu insan tarafından bu sağlık sorunları küçük bir problem olarak göründüğü için önemsenmemektedir.


Uzmanlar tarafından yapılan araştırma sonucunda elektronik sigara nın insanların amaçlarına tam cevap verecek bir ürün olduğu ortaya çıkmıştır
Bazı insanlarda daha sağlıklı sigara nasıl içilir diye alternatif yollar aramaktadır. Günümüzde bir çok insan tarafından önerilen elektronik sigara insanların yardımına koşmaktadır. E sigara herkes birbirine tavsiyesi haricinde uzman doktorlar bile zaman zaman desteklemiş ve destekelmeye devam etmektedir. Böylece uzmanlar tarafından da sigara kullanıcılarına önerilmeye başlanan elektronik sigara büyük bir tüketici kitlesine sahip olmuştur. 

İnsanlar sigaranın tadına, şekline hatta markaların kendine has tadına bağımlı hale gelmektedirler. Üreticiler bu durumu göz önünde bulundurarak elektronik sigaraya bu durumları uyarlamışlardır. E Sigara büyük bir tüketici kitlesine sahip olunca ücretinde de bir düşüş meydana gelmiştir. Ülkemizde de satılmaya başlamıştır. Elektronik sigara ülkemizde satılmaya başlanınca her kesimden her yaştan insan ürüne kolayca ulaşabilmiştir. Elektronik sigara kullanıcıları tarafından daha kolay bir şekilde kabul edilsin diye üreticiler tarafından normal sigaraya uyarlanmıştır. 

Elektronik sigara sıvısı olarak bilinen likit üretmişlerdir. Bu likitlerde sigarada ve nargilelerde bulunan aromalar bulunmaktadır. Hatta uzun süre sigara kullanan insanların elektronik sigara ya alışmaları zaman alacağından nikotin içeren sıvılar üretilmişlerdir. Sigara bağımlıları ortalama 1 ay nikotin içeren bu likitleri kullanarak elektronik sigaraya adapte olabilirler. Bu süreç sonunda bu likit kullanımı bireyin elektronik sigarayı kullanma amacına göre değişmektedir. Eğer birey elektronik sigarayı paket sigarayı bırakmak için kullanıyorsa nikotin içeren likit kullanımını ürüne alışınca bırakması gerekmektedir. 

Back to Top
Elektronik Sigara