Sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Elektronik Sigara Vip

Tüm elektronik sigara kullanıcılarına Merhaba, bu yazımızda ağırlıkla en iyi performansları elde edebileceğiniz Elektronik Sigara Vip modellerini inceleyeceğiz.  Öncelikle bilmeyenler için konuyu biraz açalım efendim, Vip Elektronik Sigara derken neyden bahsediyoruz? Aslında neyi kastediyoruz? Bu sorularınıza kısaca cevap verelim. Aslında mantık basit, nasıl ki Giyim yada Araba gibi sektörlerde lüks markaların ürünleri klasmanına göre en pahalısıysa elektronik sigara sektöründe de tüm markalar amiral gemisi olan ürünlerini fiyatlandırma yönünden en yüksek seviyede tutmaktadır, buda firmanın ürününün kalitesini gösterir. Önce rahat bir kullanıma sahip ve dayanıklı olan modellere bir göz atalım.


Joyetech eVic-VT


Joyetech'in 2015 yılında çıkarmış olduğu en son modeli eVic-VT 60 Watt gücü ve 5300 mAh kapasiteli bataryası ile gayet iddaalı bir şekilde pazara giriş yaptı ve kısa bir sürede satış patlaması yaşayarak küçük kardeşi olan eVic-VTC Mini'nin pazara sürülmesini sağladı. Cihazın stabilitesi Joyetech'in birçok ürününde kullanmış olduğu eGo ONE serisi tank ve başlıklardan ötürü ileri seviyededir. En büyük ayrıntı birçok üründe kullanılan bu sistem için yedek parça zorluğu yaşamadan elektronik sigara keyfinize devam edebilirsiniz.
Kangertech Subox Mini


Joyetech eVic-VT ile aynı sezonda piyasaya sürülen ürün elektronik sigara ile hem tarzını yansıtmak hemde yüksek watt ve düşük oHm ile bulutlara yükselmek isteyen kullanıcılar için tasarlandı. 18650 Pil eşliğinde çalışan ürün küçük boyutu ve yüksek performansı ile dikkat çekiyor, gerçektende Vip Elektronik Sigara terimini hakeden bir ürün değil mi sizcede


Joyetech eGo ONE


Bu model için Joyetech'in belkide 2015 yılında attığı en büyük ve karlı adımdı desek hiçte abartmış olmayız herhalde. Ürün devasa minik boyutları ve vadettiği yüksek buhar ile piyasaya sürüldüğünde tüm e-sigara camiası için alışılmışın dışında olduğu için büyük heyecan uyandırmıştı. Cihazın kullanıcıları ve fanları kısa sürede artmış ve büyük mod kullanmak istemeyen insanların baş tacı olmuştur.


Joyetech eGrip OLED CL 30w


Hem box şeklinde, hem sigara modunda, hemde 30 watt'a kadar yükselen enerjisiyle muz yiyeyim ama çilek tadı gelsin diyenler için üretilmiş bu müthiş ürün, kısa bir sürede çok tutulmuş ve tasarım ödülü almıştır. Joyetech dışındaki firmalarında ürettirdiği bu ürünü onlar için üreten yine Joyetech firmasıdır, yani bu durumda taklitlerinden sakının demediye es geçmiyoruz  :)
İlk bakışta sadece dikdörtgen oval bir kutuyu andırsa da cihaz bu küçük kasanın içerisinde hem  1600 mAh bataryasını  hemde 3,5 ml likit tankını sığdırabilmiş durumda ve başlık yapısı tüm diğer elektronik sigaraların aksine cihazın altından özel kilidi ile açılıyor.  Sigarayı bırakmak isteyen ve yeni bırakan kullanıcılar için bütçeleri biraz yüksekse kesinlikle bu modeli almalarını öneriyoruz.
Kısacası bendeki Elektronik Sigara Vip demek isteyenler için derlediğimiz bu yazı umarım ürün seçiminde size yardımcı olmuştur efendim. Sağlıklı ve Sigarasız günler dileriz.

Diğer Likitlere Örnek verecek Olursak Aşşağıda Yazmakta


Natura : 


Cam damlalıklı ve Plastik iğneli olmak üzere 30 ml şişelerde üretilir.İtalya'da Hexocell labaratuvarlarında üretiliyor.
PG ve VG miktarları aromanın hem yoğun hemde bol dumanlı olması için özenle ayarlanmıştır.
0, 9 ve 18 mg olmak üzere 3 farklı nikotin miktarı belirlenmiştir.
Likitleri üreten firma Hexocell aynı zamanda bir ilaç firmasıdır.
Ürünler ilaç sektörüne girdiği için Avrupa ülkelerinde çok sıkı denetim altındadır.
Tütün , meyve ve diğer egzotik çeşitli aromalara sahip likitleri mevcuttur.
Fiyat & performans açısından oldukça ekonomik ve kalitelidir.


Dekang Likit:10 ml plastik iğneli şişelerde üretilir.


Çin menşei bir firmadır.
Çeşit olarak çok zengin ürün yelpazesi vardır
.Fiyatları en uygun likit markalarından birisidir.
Şişelerinin üzerinde jelatini sarılı olur.
Bazı likitleri kullananlar tarafından çok beğenilmektedir. (Karpuz , Kavun, Toro Rouge , Üzüm vs.)
Likitlerinin tamamına yakını %100 VG'dir.
6 ( Bazı aromalarda) 12 (Standart en düşük), 18 ve 24 mg olmak üzere farklı nikotin çeşitleri belirlenmiştir.


Ovale Likit :


Buhar analizi yaptırmış olan firmalardan birisidir.
İçerisindeki formaldehit miktarı elma ve sütte bulunan miktardan bile azdır.
İçerisindeki asetaldehit miktarı suda bulunan miktara göre bile çok azdır.
İlaç firması tarafından İtalya'da kontrollü denetimler altında üretilmektedir.
20 ml plastik iğneli şişelerde üretilir.
Çok çeşidi olmamakla beraber her çeşidinin çok ayrı ve güzel tatları vardır. Kutu içerisinde kullanım prospektüsü bulunmaktadır. 0, 9 ve 16 mg olmak üzere 3 farklı nikotin miktarı belirlenmiştir.


Joyetech Likit :


Plastik iğneli 20 ve 30 ml şişelerde üretilmektedir.
İtalya'da (Joyetech Inc.) Roma şehrinde üretilmektedir. Kutu içerisinde kullanım prospektüsü bulunmaktadır.
Çok çeşidi olmamakla beraber her çeşidinin çok ayrı ve güzel tatları vardır. 0, 9 ve 16 mg olmak üzere 3 farklı nikotin miktarı belirlenmiştir.
İçerisindeki formaldehit miktarı elma ve sütte bulunan miktardan bile azdır.
İçerisindeki asetaldehit miktarı suda bulunan miktara göre bile çok azdır.
Jy1, Jy2, Jy3, Jy4 ve Jy5 olmak üzere 5 farklı tütün aroması formunda üretilmektedir.

Back to Top
Elektronik Sigara