Sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Joyetech eVic AIO Elektronik Sigara

Joyetech eVic AIO Elektronik Sigara + 18650Mah Pil + Likit Hediye

18650 pil ile çalışır kutu içeriğinde pil yoktur. Harici pil almanız gerekmektedir.
Joyetech, ürettiği elektronik sigaralarla adından sıkça söz ettiren bir firma. Joyetech'i daha ziyade kalem şeklli, taşıması kolay, paslanmaz çelik elektronik sigaralardan tanıyoruz. Ancak bu seferki model biraz farklı. Joyetech, "All In One" konsptine yakışır bir mod elektronik sigarayla;  Evic AIO elektronik sigarayla karşınıza çıkıyor. 
Joyetech Evic AIO Mod Elektronik Sigara, özellikle atomizer kısmının kolayca değiştirilebilmesi açısından son derece pratik kullanıma sahip bir elektronik sigaradır. Her mod elektronik sigarada olduğu gibi Joyetech Evic AIO'nun mod elektronik sigara gövdesinde bir adet OLED ekran bulunmaktadır ve bu OLED ekranın boyutu 0.96 inçtir. Bu ekran sayesinde Joyetech Evic AIO'nun her özelliğine bu ekran üzerinden müdahale edebilirsiniz. 
Evic AIO'nun atomizeri de en az kendisi kadar iyi. Öyle ki 0.25 Ohm'luk Notch Coil, bu mod elektronik sigaranın yüksek buhar yoğunluğu ve de aroma zevki yaşatmasına neden olur. Üstelik diğer pek çok mod elektronik sigarada olduğu gibi bu elektronik sigarada da yazılımı güncellemeniz mümkündür. Evic AIO'nun üstten doldurulabilen şeffaf atomizer tankı ve de yönlendirilebilir hava kanalları, bu elektronik sigara modelini bir adım öteye taşımaya yetiyor. Üzerinde bir adet görünümü değiştirilebilen saat bulunduran Evic AIO, tasarımı ile de oldukça şık görünümlü bir elektronik sigaradır. 
Diğer pek çok mod elektronik sigaranın aksine Evic AIO Mod Elektronik Sigarada hem likit tankı hem de batarya manyetik bir kapak sayesinde gövdenin içinde korumaya alınmıştır. Bu da elektronik sigaranın son derece sağlam bir yapıya sahip olmasını sağlar. Atomizerin gelişmiş hava kontrol mekanizması, hava akımını kontrol ederek son derece etkin bir kullanım sunar. Hava kanallarını dilediğiniz gibi kontrol etmeniz için hava kanallarının bulunduğu halka kısmını saat yönünde veya saat yönünün tersinde çevirin. 
Joyetech eVic AIO'da bulunan Notch (Çentikli) Coil sayesinde elektronik sigaranızla doğrudan akciğer çekimi yapabilirsiniz. Bununla beraber elektronik sigaranın ohm değerini ve de watt çıkışını mod elektronik sigaranın üzerinde bulunan OLED ekran üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Cihazın mod gövdesinin üzerinde bulunan usb girişinden kolayca şarj edebileceğiniz cihazın yazılımını yine bu mikro usb girişi üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. 2 adet drip tip (ağızlık) ve farklı bobinleri ile elektronik sigara içimi farklı olan herkese hitap eden Joyetech eVic AIO'dan bir tane de siz sipariş vermek için hiç beklemeyin ve Elektroniksigaraevi.net adresinden hemen siparişinizi vererek bu kullanışlı mod elektronik sigaraya anında sahip olun. 

Back to Top
Elektronik Sigara